New Yorker Blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New Yorker Blood

Az éjszaka komoly dolog. Az éjszaka nem egyenlő a fény hiányával - valójában a nappal az, ami rövid időre megtöri a sötétséget.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Sookie Izzy Summer Anna_paquin_2011_100 Izzy Summer Nina-dobrev-icon-555 Katherine Bill Izzy Summer Bill-compton-5 Izzy Summer Ashley-ashley-greene-23746812-100-100 Lilien
Társfórumok
Izzy Summer 2nhosqq
Top posters
Lilien Elina Winsworth
Izzy Summer I_vote_lcapIzzy Summer I_voting_barIzzy Summer I_vote_rcap 
Bloody Boss
Sookie Stackhouse
Bill Compton
Katherine De Marco
Cindy Crawford
Carolina Mclair
Izzy Summer
Armell Melow
Latest topics
» True Blood - Hurts So Good!
Izzy Summer I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 1:02 am by Vendég

» Vampire Diaries - Stay Alive (Új Banner)
Izzy Summer I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 12:58 am by Vendég

» Prison - éld az életed.
Izzy Summer I_icon_minitimeSzer. Jún. 13, 2012 6:05 pm by Vendég

» ..:EpicFail:..
Izzy Summer I_icon_minitimeSzomb. Márc. 10, 2012 6:03 am by Vendég

» Breaking Dawn
Izzy Summer I_icon_minitimeSzer. Feb. 15, 2012 9:05 am by Vendég

» Szellem Hajó
Izzy Summer I_icon_minitimeSzer. Feb. 08, 2012 6:50 am by Vendég

» Prison - éld az életed.
Izzy Summer I_icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2012 12:52 pm by Vendég

» Armell Melow
Izzy Summer I_icon_minitimeVas. Jan. 22, 2012 4:36 am by Armell Melow

» La Push!
Izzy Summer I_icon_minitimePént. Jan. 20, 2012 10:18 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (7 fő) Hétf. Dec. 03, 2012 11:15 am-kor volt itt.

Izzy Summer

Go down 
SzerzőÜzenet
Izzy Summer
Alakváltó
Alakváltó
Izzy Summer

Hozzászólások száma : 1

Izzy Summer Empty
TémanyitásTárgy: Izzy Summer   Izzy Summer I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 2:31 am

Isabella Summer

Izzy Summer Hilary-duff+%25281%2529

Név: Izzy Summer
Becenév:Izzy,Iz
Kor: 20
Születési hely, idő: 1991.áprislis, Minnesota
Faj: Alakváltó

Izzy Summer 2

Család

Édesanya:Emily Tanner, vérfarkas, 42
Édesapa: Donald Summer, alakváltó. 50
Testvér(ek): Chase Summer, vérfarkas, 24
Blaine Summer, alakváltó, 20
Egyéb hozzátartozó: Adele Summer, alakváltó, 35 (nagynéni)

Izzy Summer 2

Kinézet

Hajszín: barna
Szemszín: barna
Magasság: 165 cm
Külső megjelenés: Átlagos külsőm van, se nincsenek nagy melleim, sa vastag combjaim, de nem vagyok kifejezetten kifutóra tervezett gizda modell. Szeretem a laza egyszerű ruhákat és a különböző színű összeállításokat. Legjobb barátom a Converse-m, de rajongok a különleges magassarkúkért és kiegészítőkért.

Izzy Summer 2

Jellem: Azt hiszem hangulat ember vagyok. Ha jó kedvem van az egész világot a hátamon cipelném és mindenkit szeretek, de rossz kedvemben még a legjobb barátnőmet is képes vagyok megríkatni. Persze ezek szélsőséges napok. Alapjáraton egy nagy dumás barátkozós ember vagyok, aki szeret a középpontban lenni és szórakoztatni az embereket.

Izzy Summer 2

Előtörténet
Azt hiszem az én történetem egy kicsit előbb kezdődik mint a születésem vagy egyáltalán a fogantatásom. A szüleim nem mindennapi emberek nem mindennapi múlttal. Az édesanyám egy gyönyörű fiatal farkasnő, azaz vérfarkas az édesapám pedig egy alakváltó. Az ő történetük egy poros kisvárosban kezdődött ahol apám átutazóban volt és megismerte anyámat. A fiatalok gyorsan egymásba szerettek, ámbár volt egy kis bökkenő. Anyu az alfa hím lány volt, aki nem ugrált azért, hogy az ő gyémánt szeme fénye egy alakváltóval kösse össze az életét, ezért mindent megtett, hogy szétválassza őket, sőt még anyát is kitagadta amikor megtudta, hogy titokban összeházasodtak. A szüleim fogták magukat és a nagypapa haragja elől elmenekültek és Minnesotába költöztek, ahol megtalálták őket, de addigra Emily terhes volt a bátyámmal Chase-el. A papának végül megenyhült a szíve és hagyta, hogy a szüleim hagy éljenek békében. Még néha meg is látogatott minket, de szerintem arra volt kíváncsi, hogy melyikünk lesz vérfarkas. De kanyarodjunk vissza hozzám. A bátyám után 1990. áprilisában én is megláttam a napvilágot, csakhogy én nem egyedül. Van egy ikerbátyám Blaine. Ahhoz képest, hogy ikrek vagyunk mi nem vagyunk összenőve, mint az azonos neműek, de talán közelebb állunk egymáshoz mint az átlagos testvérek, Chase pedig a védelmezőnk. Nem is csodálom ez talán az ő alfa génjeiben van, mert végül ő lett a család vérfarkasa. Mit is mesélhetnék még? Ja igen, hogy hogy kerülök én New Yorkba, hát íme: miután kiderült, hogy mi apu génjeit örököltük az ikertesómmal, megnehezült az életünk, de én jobban kezeltem, mint Blaine és ugyanúgy megmaradtam az a társasági ember mint aki voltam, míg ő magába fordult ahol csak a családunk volt mellette. Érettségi után el akartam költözni otthonról, hogy elkezdhessem a saját életemet, de amíg ő nem jött helyre képtelen voltam elhagyni. Mostanra már jól van és találva egy csinos lányt magának elindult körbeutazni a világot én meg boldogan szedhettem a motyómat és a nénikémhez költöztem a héten a nagy almába, hogy meghódítsam.
Vissza az elejére Go down
Bloody Boss
Admin
Bloody Boss

Hozzászólások száma : 35

Izzy Summer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izzy Summer   Izzy Summer I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 5:26 am

Tegyél be egy aviképet, foglald le az avit, aztán nyomás játszani. A lapodat elfogadom!
Vissza az elejére Go down
https://hungariantrueblood.hungarianforum.net

Izzy Summer
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal