New Yorker Blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New Yorker Blood

Az éjszaka komoly dolog. Az éjszaka nem egyenlő a fény hiányával - valójában a nappal az, ami rövid időre megtöri a sötétséget.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Sookie Sookie Stackhouse Anna_paquin_2011_100 Sookie Stackhouse Nina-dobrev-icon-555 Katherine Bill Sookie Stackhouse Bill-compton-5 Sookie Stackhouse Ashley-ashley-greene-23746812-100-100 Lilien
Társfórumok
Sookie Stackhouse 2nhosqq
Top posters
Lilien Elina Winsworth
Sookie Stackhouse I_vote_lcapSookie Stackhouse I_voting_barSookie Stackhouse I_vote_rcap 
Bloody Boss
Sookie Stackhouse I_vote_lcapSookie Stackhouse I_voting_barSookie Stackhouse I_vote_rcap 
Sookie Stackhouse
Sookie Stackhouse I_vote_lcapSookie Stackhouse I_voting_barSookie Stackhouse I_vote_rcap 
Bill Compton
Sookie Stackhouse I_vote_lcapSookie Stackhouse I_voting_barSookie Stackhouse I_vote_rcap 
Katherine De Marco
Sookie Stackhouse I_vote_lcapSookie Stackhouse I_voting_barSookie Stackhouse I_vote_rcap 
Cindy Crawford
Sookie Stackhouse I_vote_lcapSookie Stackhouse I_voting_barSookie Stackhouse I_vote_rcap 
Carolina Mclair
Sookie Stackhouse I_vote_lcapSookie Stackhouse I_voting_barSookie Stackhouse I_vote_rcap 
Izzy Summer
Sookie Stackhouse I_vote_lcapSookie Stackhouse I_voting_barSookie Stackhouse I_vote_rcap 
Armell Melow
Sookie Stackhouse I_vote_lcapSookie Stackhouse I_voting_barSookie Stackhouse I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» True Blood - Hurts So Good!
Sookie Stackhouse I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 1:02 am by Vendég

» Vampire Diaries - Stay Alive (Új Banner)
Sookie Stackhouse I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 12:58 am by Vendég

» Prison - éld az életed.
Sookie Stackhouse I_icon_minitimeSzer. Jún. 13, 2012 6:05 pm by Vendég

» ..:EpicFail:..
Sookie Stackhouse I_icon_minitimeSzomb. Márc. 10, 2012 6:03 am by Vendég

» Breaking Dawn
Sookie Stackhouse I_icon_minitimeSzer. Feb. 15, 2012 9:05 am by Vendég

» Szellem Hajó
Sookie Stackhouse I_icon_minitimeSzer. Feb. 08, 2012 6:50 am by Vendég

» Prison - éld az életed.
Sookie Stackhouse I_icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2012 12:52 pm by Vendég

» Armell Melow
Sookie Stackhouse I_icon_minitimeVas. Jan. 22, 2012 4:36 am by Armell Melow

» La Push!
Sookie Stackhouse I_icon_minitimePént. Jan. 20, 2012 10:18 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (7 fő) Hétf. Dec. 03, 2012 11:15 am-kor volt itt.

 

 Sookie Stackhouse

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Sookie Stackhouse
Tündér/Admin
Tündér/Admin
Sookie Stackhouse


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Bon Temps

Sookie Stackhouse Empty
TémanyitásTárgy: Sookie Stackhouse   Sookie Stackhouse I_icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 7:07 am

Karakter teljes neve

Sookie Stackhouse Images?q=tbn:ANd9GcSRITVlopgcmayKxxSL7r7Rv8ZmFjOdhO4aFIusZ5ok7E70uV_-Hw

Név:Sookie Stackhouse
Becenév: Sookie, Sook
Kor:23
Születési hely, idő:
Faj: Tündér( Telepata)

Sookie Stackhouse 2

Család

Édesanya: Lily Stackhouse, 30, meghalt, ember
Édesapa: James Stackhouse, 41, meghalt, ember
Testvér(ek): Jason Stackhouse, 25, ember, él
Egyéb hozzátartozó: Rose Stackhouse, 78, meghalt, ember
Sookie Stackhouse 2

Kinézet

Hajszín: Szőke, hullámos, hosszú hajzuhatag, melyet leginkább összefogva hord.
Szemszín: csokoládébarna
Magasság: 165 cm
Külső megjelenés: Általában a kényelmes ruhákat részesíti előnyben, de igazából szeret nőísen is öltözködni. Bár ezt nem mindig tudja megtenni, mivel elég szegény családból származik, így a fizetése javát a régi házára teszi félre.

Sookie Stackhouse 2

Jellem:
Csendes, vissza húzódó, zárkózott. Leginkább a képessége tehet róla, megtanulta kezelni a dolgot, de nem igen ment neki, őrültnek, flúgosnak titulálták még a kisvárosban is ahol született. makacs, küzd a céljaiért, a szeretteiért, imádja a vámpírokat.

Sookie Stackhouse 2

Előtörténet

1988 nyarán láttam meg a napvilágot, a gyerekkorom viszontagságokkal teli volt. Volt nekem egy velem született adottság vagy képesség, ki hogy nevezi, nem tudom, de nekem igazából csak átoknak tűnt. Utáltam az egészet, akarva, akaratlanul bele láttam mások gondolataiba. Ahogy nőttem fel, idővel sikerült, kordában tartanom az egészet, tudtam, hogy barátok, (igaz nem rendelkeztem sokkal) családtagok fejébe nem korrekt bele hallgatni. Így még csak gondolni sem tudtam az egyetemre, vagy a tovább tanulásra, csak a pncérnőig jutottam. Egy bárban dolgozok 3 barátnőmmel, akiket imádok. Sam nagyon jó főnök és barát, bár kicsit fura, de ezért lettünk barátok. Két fura megérti egymást, nem? Pár év elteltével előbújtak koporsóikból a vámpírok. Igaz, az emberek rettegtek tőlük, valljuk be, meg volt az okuk. Hozzánk két évvel azután tévedt be egy vámpír, hatalmas öröm ért. De azután megváltozott az egész életem. Szerelembe estem egy vámpírba, majdnem meghaltam, többször is. Bill jó barát volt, és vele éltem át a felnőtt élet érzékibb oldalát. Viszont kellemetlen emlékeim is voltak, megismertem új fajokat is. Mert hogy nem csak a vámpírok léteznek, de vérállatok és még sorolhatnám. Azt hittem ő lesz életem szerelme, de tévedtem. Megölték a nagymamámat, Jason V-függő lett, és ha ez nem lenne elég, egy őrült baccánhsnő beakarta szipkázni a városomat. Nagy nehezen sikerült megmentenünk, és megölnünk őt. Mindenkiben mély nyomott hagyott, de Bill nem törődőtt vele, hogy megkérje a kezemet, vagyis inkább csak akarta. Nem voltam benne biztos, de volt egy halvány sejtésem a dologról. A nő az ilyet megérzi, még ha nem is olvass benne. De mielőtt bármit is tehetett volna eltűnt. Nekem senki sem akart hinni, Eric nem volt hajlandó segíteni, így magam kiderítettem, hogy lehet New York-ba vihették, ezért mindenkit hátra hagyva keresem most a szerelmemet...
Vissza az elejére Go down
Lilien Elina Winsworth
Alakváltó/Admin
Lilien Elina Winsworth


Hozzászólások száma : 73
Join date : 2011. Oct. 19.

Sookie Stackhouse Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sookie Stackhouse   Sookie Stackhouse I_icon_minitimeCsüt. Okt. 20, 2011 2:19 am

Sookie!
Rövid, tömör történet, de szerintem minden lényegeset leírtál, így természetesen elfogadva!
Vissza az elejére Go down
 
Sookie Stackhouse
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sookie háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
New Yorker Blood :: Karakterek :: Elfogadott karakterlapok :: Tündérek-
Ugrás: