New Yorker Blood

Az éjszaka komoly dolog. Az éjszaka nem egyenlő a fény hiányával - valójában a nappal az, ami rövid időre megtöri a sötétséget.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Sookie Pizza Italiano Anna_paquin_2011_100 Pizza Italiano Nina-dobrev-icon-555 Katherine Bill Pizza Italiano Bill-compton-5 Pizza Italiano Ashley-ashley-greene-23746812-100-100 Lilien
Társfórumok
Pizza Italiano 2nhosqq
Top posters
Lilien Elina Winsworth
Pizza Italiano I_vote_lcapPizza Italiano I_voting_barPizza Italiano I_vote_rcap 
Bloody Boss
Sookie Stackhouse
Bill Compton
Katherine De Marco
Cindy Crawford
Carolina Mclair
Izzy Summer
Armell Melow
Latest topics
» True Blood - Hurts So Good!
Pizza Italiano I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 1:02 am by Vendég

» Vampire Diaries - Stay Alive (Új Banner)
Pizza Italiano I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 12:58 am by Vendég

» Prison - éld az életed.
Pizza Italiano I_icon_minitimeSzer. Jún. 13, 2012 6:05 pm by Vendég

» ..:EpicFail:..
Pizza Italiano I_icon_minitimeSzomb. Márc. 10, 2012 6:03 am by Vendég

» Breaking Dawn
Pizza Italiano I_icon_minitimeSzer. Feb. 15, 2012 9:05 am by Vendég

» Szellem Hajó
Pizza Italiano I_icon_minitimeSzer. Feb. 08, 2012 6:50 am by Vendég

» Prison - éld az életed.
Pizza Italiano I_icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2012 12:52 pm by Vendég

» Armell Melow
Pizza Italiano I_icon_minitimeVas. Jan. 22, 2012 4:36 am by Armell Melow

» La Push!
Pizza Italiano I_icon_minitimePént. Jan. 20, 2012 10:18 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (7 fő) Hétf. Dec. 03, 2012 11:15 am-kor volt itt.

Pizza Italiano

Go down 
SzerzőÜzenet
Sookie Stackhouse
Tündér/Admin
Tündér/Admin
Sookie Stackhouse

Hozzászólások száma : 31

Pizza Italiano Empty
TémanyitásTárgy: Pizza Italiano   Pizza Italiano I_icon_minitimePént. Okt. 21, 2011 10:11 am

Vissza az elejére Go down
Sookie Stackhouse
Tündér/Admin
Tündér/Admin
Sookie Stackhouse

Hozzászólások száma : 31

Pizza Italiano Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pizza Italiano   Pizza Italiano I_icon_minitimePént. Okt. 21, 2011 10:11 am

Nem is értem Bill miért volt olyan izgatott, azt akarta, hogy menjünk el vacsorázni, és most először fordult elő velem, hogy vacsorázni vitt. Izgatott voltam és féltem egyszerre, vajon mit fog csinálni, volt egy megérzésem, hogy lehet.... de nem arra nem is mertem gondolni, így aztán inkább hagytam a gondolkodást, és hallgattam a halk zenét a kocsiban.
-Hová megyünk azt elárulód?- pillantottam rá, hátha tényleg elárulja nekem, bár ha valamit a fejébe vesz tudtam, hogy nem áll le vele. Gondolataim az elmúlt napok eseményein forogtak, vajon mi történhetett mindenkivel? Remélem az a manipulatív k&rva nem jön vissza valahogy.....
Bill Compton
Vámpír/Modi
Vámpír/Modi
Bill Compton

Hozzászólások száma : 9

Pizza Italiano Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pizza Italiano   Pizza Italiano I_icon_minitimePént. Okt. 21, 2011 10:24 am

*Ritkán húztam öltönyt. Pontosabban nem emlékszek rá, hogy mikor volt rajtam utoljára, szóval jó rég lehetett vagy csak az események összesűrűsödése miatt veszett homályba. No mindegy is. Sookie kedvéért bármit. De akkor sem fogom neki idő előtt elárulni mit terveztem mára.*
-Ha elmondom akkor, oda a meglepetés. *Az étterembe érve kihúztam neki a széket. Mikor leült, az asztal túl oldalán foglaltam helyet.* -Mit szeretnél enni? *Noha én nem eszek, azért ő róla gondoskodom.*
Ajánlott tartalom

Pizza Italiano Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pizza Italiano   Pizza Italiano I_icon_minitime

Pizza Italiano
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal